formal1

CEKET KURU TEMİZLEME

Resmi ortamların olmazsa olmazlarıdır ceketler. İş görüşmeleri, özel davetler, düğünler derken ceket giymek özellikle erkekler için bir zorunluluk haline gelir. Vücuda uygun seçimler yapıldığında ve güzel kombinler oluşturulduğunda oldukça şık görünümler yakalanmasına da izin verir. Şıklığın zedelenmemesi ve kaliteli duruşun sağlanabilmesi açısından ceket kuru temizleme uygulamasından yararlanmak gerekir.

GÖMLEK KURU TEMİZLEME

Gündelik yaşantımız içerisinde de, iş dünyasında da en sık kullandığımız giysi türlerinin başında gömlek geliyor. Özellikle resmi kurumlarda çalışılırken, gömlek giymek resmen bir sorumluluktur. Temsil edilen konum gereğinde her zaman temiz ve özenli olmak gerekir. Gömlek kuru temizleme uygulamalarını tercih etmek bu nedenle doğru bir seçim olacaktır.

514f5cb41f34c9a70ee2d2b93a45bcce
diane-von-furstenberg-kleid-bentley-rot-51_wqr

ELBİSE KURU TEMİZLEME

Kadınların vazgeçemediği kıyafetlerin başında elbette elbiseler gelir. Özellikle yaz döneminde sıklıkla tercih edilen elbiseler, genel olarak narin kumaş yapılarına sahiptir. Bu nedenle yıkama ve ütüleme işlemleri titizlik gerektirir. Sağlıklı bir sonuç alabilmek adına, elbise kuru temizleme uygulamasını tercih etmek ekonomik açıdan da avantajlı olur.

GELİNLİK KURU TEMİZLEME

Gelinlik bayanlar için en kıymetli giysidir. Her kadın kendisini bembeyaz bir gelinlik içerisinde hayal eder ve gelinliğini sonsuza dek saklamak ister. Bu özel günün en kıymetli anısı, elbette her daim temiz kalmalıdır. Ancak gelinlik temizliği zannedildiği kadar kolay değildir. Çok kırışmayan ve leke tutmayan kumaş türüne sahip bir model tercih edildiyse, temizlik biraz daha kolay hale gelebilir. Ancak bu konuda en iyi çözüm, gelinlik kuru temizleme hizmetinden yararlanmak olacaktır.

bridal-wear
× WhatsApp Destek Hattı