Hakkımızda

Firmamız 2001 yılında kurulmuş olup uzun yıllar boyunca profesyonel hizmet vermiş ve hızla büyüyen yapılaşmanın gereği olarak Ümraniye’de 2001 yılından itibaren Ümraniye, Üsküdar, Ataşehir, Maltepe, Kadiköy, Beykoz ve Diğer çevre ilçelerde sizlere kesintisiz hizmet vermektedir. Hizmet ağımızı genişleterek kuru temizleme, halı yıkama, perde temizleme, koltuk yıkama, yorgan yıkama ve terzi tadilat alanlarında da sizlere hizmet vermekteyiz.

Müşteri memnuniyeti ve Kaliteyi ilke edinerek sizlerin de desteği ile bu günlere gelmiş bulunmaktayız.

  • Peki Neden Çerkez Halı Yıkama?

Gündelik yaşamın yoğun temposu arasında hepimiz kendimize daha çok zaman ayırmak, ilgi duyduğumuz işlere odaklanmak, sevdiklerimizle birlikte olmak, kısacası kaliteli ve eğlenceli zamanlar geçirmeyi her zaman isteriz. Çerkez Halı Yıkama; Halı Yıkamak, yorgan yıkamak, perde yıkamak ve kuru temizleme gibi zorunlu işlerin verdiği zahmetten, yarattığı zaman kaybından kurtulmanız için hayata geçirilmiş bir sisteme sahiptir. Uygun fiyatları, %100 Temizlik garantisi ve kaliteli hizmet güvencesi ile her an parmaklarınızın ucunda yer alır.

Çerkez Halı Yıkama olarak, müşterilerimizin beklentilerine hızlı ve doğru şekilde cevap vermek ilk hedefimizken, itibarımızı tüm menfaatlerin üzerinde tutmak, çalışma felsefemizdir.

× WhatsApp Destek Hattı