KOLTUK YIKAMA

Koltuk yıkama ve stor perde yıkama sektöründe İstanbul’da uzun yıllardan beri hizmet veren Çerkez Halı Yıkama firmaların kullandığı son teknoloji ürünü makinalar ve insan sağlığına uygun anti bakteriyel temizlik ilaçları kullanarak sağlığınızı ön planda tutmakta koltuk, halı, stor perde, sandalye oturma gurubu, çekyat, yatak, yorgan, battaniye ve döşemelerinizin yıkanması, temizlenmesi ve sağlıklı bir şekilde siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunması için profesyonel kadrosu ile ve mobil ekibiyle yerinde sağlıklı kaliteli ve hijyenik temizlik hizmeti sunmaktadır. Koltuk yıkama alanında kendini kanıtlamış % 100 müşteri memnuniyeti, sağlık ve temizlik garantisi vermektedir. Firmamız koltuk yıkama fiyatları uygunluk açısından en uygun fiyatları ve kesin çözüm sunan koltuk yıkama şirketleri arasında kendisini kanıtlamış koltuk yıkama incelikleri alanında uzmanlaşmıştır. İstanbul gibi büyük ve güzel ilimizde koltuk yıkama hizmetinde kusursuz temizlik sunmanın gayreti içinde olan firmamız, yerinde koltuk yıkama hizmeti de vermektedir. İstanbul koltuk yıkama fabrikaları büyük bir sektör haline dönüşürken bu dönüşüm esnasında halı yıkama adına sağlam bir yer edinen firmamız binlerce kayıtlı müşteri potansiyeline sahip olmanın gururunu yaşamaktadır. İstanbul halı yıkama alanında da faaliyet sürdüren ve İstanbul halı yıkama fabrikaları arasında lider konumda bulunan firmamız halı yıkama fiyatları ile de uygun ve pratik çözümler sunmaktadır. İstanbul Ümraniye, Üsküdar, Acıbadem, Maltepe, Kadiköy, Çekmeköy, Madenler, Ataşehir, İçerenköy, Erenköy ve Çengelköy bölgesinde koltuk yıkama hizmeti yanında, ayrıca temiz stor perde yıkama, halı yıkama, yorgan yıkama, battaniye yıkama ve sandalye yıkama olarak yerinde yıkama hizmeti de sunmaktadır. Koltuk, halı ve stor perde ve oturma gruplarınızı itina ile yıkayalım. Dört mevsim hizmet sunan firmamız bulduğu yeni buluş sayesinde artık koltuk yıkama alanında yeni bir devrim yaratmıştır. Yıkanan koltuklarınız yarım saat içinde kuruyarak kullanıma hazır hale gelmektedir.

  • Koltuk, çekyat yıkamasında kullanılan pek çok yöntem mevcut iken, bu sistemde öncelikle; – koltuklarınızı güçlü vakum makinasıyla vakumlanıp tozdan arındırılır.
  • Daha sonra koltuğun kumaşına göre hazırladığımız özel şampuanlarla koltuğun kumaş kaplı her yeri köpüklenir.
  • Köpüklenmiş olan koltuk fırçalanır. Var olan lekeler bu fırçalama sayesinde çıkartıldıktan sonra, kumaşta kalan şampuan koltuk yıkama makinası sayesinde vakumlanarak giderilir bir nevi durulama işlemi yapılır.
  • Daha sonra koltukta var ise ahşap veya deri yüzeyler temizlenip parlatılır.
    Eviniz veya işyeriniz havadar bir konumdaysa gün içinde koltuklarınız kullanıma hazır hale gelmektedir.

0216 343 25 90 - 0544 343 25 90

× WhatsApp Destek Hattı